KURUMSAL

VİZYONUMUZ

Tıbbi Malzeme üretici ve dağıtıcı firmaların insanların kaybolan sağlıklarını elde etmekte verdikleri çabada kesinlikle insanın yanında olmak, kârı hedef almakla birlikte asla birincil husus görmemek, insan yaşamı, çevre duyarlılığı gibi konuları ön planda tutmak, 40 seneyi aşan deneyimimizi doğru, zamanında, inovatif karar ve atılımlarla sentezleyerek gelecek nesillere de kaliteli, güvenilir bir şekilde ulaştırmak.

MİSYONUMUZ

Türk sağlık sektöründe tıbbi malzemeciliğin temel taşlarından biri olarak insanlığa hizmet vermek. Bunu medikal pazardaki yerini bilerek ve bunun beraberinde getirdiği sorumlulukları taşıyarak tercih edilen, güvenilen firma olmak.

HAKKIMIZDA

Ticaret hayatına 1970 yılında Erzurum’da Doğu Pazarlama ve Satış Deposu adı altında başlayan firmamız bir süre sonra ismini Doğu Pazarlama ve Satış Deposu Kolektif Şirketi olarak değiştirmiş ve en son da 1987’de DO-PA Dış Ticaret Tıbbi Teknik ve Yatırım Sanayi A.Ş. olarak nihai şeklini almıştır. Kurulduğu günden bugüne medikal sektörün referans firmalarından biri olmayı başarmış ve paydaşlarının zihnine güven kavramını işlemiş olan firmamız bu zaman diliminde uluslar arası isim yapmış birçok ürünün Türkiye tek yetkili temsilciliğini gerçekleştirmiştir. Firmamız her biri kendi alanında lider markaların temsilcileri olan ve 20 yılı aşkın süredir sektörde faaliyet gösteren grup firmaları ile güçlü yapısını pekiştirmektedir. DO-PA A.Ş. ülke çapında 20’yi aşkın bayisi ve 300’e yakın alt bayisi ile sektöre hizmet vermektedir.

 

 
“Gün gelip koşturabilecek takatiniz kalmadığında konuşabilecek birikiminiz olsun”  Kemal ERYAŞAR, Onursal Başkan